Home
Русский RU

О Нас

Shti.Net – це дошка приватних оголошень міста Києва. У столиці України мешкає близько трьох мільйонів людей. Кожен щодня щось продає та купує, користується різними послугами. Але при цьому далеко не завжди магазини та салони різного характеру можуть задовольнити потреби населення.

Розміщення оголошень у Києві

Ви, наприклад, вирішили купити новий холодильник і не знаєте, куди подіти старий, хоч він ще чудово працює? А може, ви захотіли завести кошеня певної породи? Або, навпаки, ви з ряду причин більше не можете тримати його вдома і із задоволенням віддали домашню тварину в добрі руки?

Тепер вирішити всі ці та багато інших питань можна дуже швидко та просто – достатньо розмістити оголошення на сайті. Можна бути впевненим, що воно не залишиться непоміченим, адже інтернетом зараз користуються практично всі, і такі віртуальні дошки оголошень мають величезну популярність.

Shti.Net містить кілька категорій: покупки, робота, послуги, нерухомість, транспорт, тварини. Можна продати та купити практично будь-який товар: від дитячої коляски до антикварної вази. Також можна запропонувати свої послуги у будь-якій сфері або розмістити оголошення про роботу.

Пошук оголошень

На сайті  Shti.Net  дуже проста система пошуку. Щоб знайти потрібний товар / потрібну послугу достатньо вибрати категорію, що вас цікавить, або просто ввести назву того, що ви шукаєте, в пошуковий рядок.

Реєстрація на дошці оголошень

Для того, щоб подати оголошення необхідно зареєструватися. Процес реєстрації займе лише кілька хвилин.