Home
Русский RU

Правила

Правила публікації

Правила сайту Shti.Net Всі оголошення повинні відповідати правилам, незалежно від того, чи застосовуються до них додаткові платні послуги (Преміум, Підняття, Виділення, Закріплення, Терміново, Турбо, та інші) чи ні. Сплачені оголошення також можуть бути видалені, а автору оголошення заблоковано доступ до сайту при виявленні порушень.

Правила публікації оголошень на Shti.Net

Всі відвідувачі дошки оголошень повністю і беззастережно погоджуються з наступними пунктами правил:

На дошці безкоштовних оголошень Shti.Net дозволено розміщувати будь-яку кількість оголошення як фізичним особам, так і юридичним без плати.

Всі розміщені оголошення повинні чітко відповідати вибраній рубриці, категорії та місцезнаходженням.

Всі матеріали, що додаються на сайт, стають власністю сайту і адміністрація сайту має право використовувати всю інформацію, тексти та медіаматеріали у своїх потребах.

1.На Shti.Net при розміщенні оголошення ви можете додати до 4 фотографій розміром не більше 5 мб.

2. Можна розмістити оголошення без реєстрації, а для створення оголошиння необхідно зареєструватися.

3. Вся відповідальність за зміст оголошень у повному обсязі покладається на авторів оголошень.

4. Додаючи оголошення на дошку оголошень, ви зобов'язуєтесь дотримуватись чинного законодавства, існуючих норм етики та моралі та вимог викладених на сторінці додавання оголошень.

5. Ви відмовляєтесь від усіх можливих претензій на адресу адміністрації дошки оголошень та власника інтернет сайту, на якому розміщена дана дошка оголошень, пов'язаних з функціонуванням сайту, прийняттям або відмовою прийняти те чи інше оголошення, видаленням оголошень адміністратором.

6. Будь-які претензії, пов'язані зі змістом оголошень розміщених на нашому сайті, слід адресувати авторам. Адміністрація сайту не несе відповідальності за оголошення, зображення та відео додані гостями та користувачами сайту http://www.shti.net

7. Наш сайт ніколи не бере участі в угодах, а також не приймає платежі на користь публікатора оголошення, не здійснює доставку, не надає гарантії, не надає послуги умовного депонування, не надає "захист в угоді покупцям" або "сертифікати продавцям"

8. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти та редагувати всі оголошення, а також змінювати категорію без повідомлення автора оголошення та без пояснення причин.

Заборонено розміщення оголошень 

1. Заборонених до публікації товарів та послуг.

2. Що суперечать законам Українському законодавству або інших країн, де розміщується оголошення.

3. Одинакових оголошень, навіть якщо вони написані для різних регіонів та будь-яких дублів оголошень.

4. Оголошення про купівлю або прийняття в дар, якщо немає відповідної рубрики для цього. Нерухомість / Куплю - єдина категорія Shti.Net, де можна розміщувати оголошення про купівлю об'єктів нерухомості.

5. Що містять у тексті оголошення, а також на відео та картинках до оголошення, адреси та посилання на сайти, а також інші контактні дані, для цього є спеціально відведені поля.

6. Що містять свідомо неправдиву інформацію, явно виражену занижену, або нереальну ціну, а також оголошення, що вводять в оману.

7. Писати назву та текст оголошення всіма ВЕЛИКИМИ літерами та використовувати спеціальні символи!

Фотографії та відео повинні відповідати заголовку та опису оголошення.

Не допускається використання на фотографіях водяних знаків (вітермарок, водяних міток).

Неприпустима наявність логотипів компаній та назв організацій.

Не додавайте фото та відео, що привертають увагу до оголошення за допомогою:

. мотивуючих слів, таких як "Терміново", "Увага", "Акція", "Розпродаж" тощо;

. зображень, оброблених у спеціальних редакторах (наприклад, поміщених у кольорову рамку, із заливкою фону, з розміщенням тексту поверх зображення товару тощо). Заборонено наявність на відео та фото будь-якої контактної інформації (телефони, адреси, посилання та назви сайтів, ICQ тощо).

Рекомендуємо також ознайомитися з вимогами щодо розміщення та утримання оголошень та вимогами до якості оголошень.

Якщо у вас виникли додаткові питання, ознайомтесь і розділом "FAQ" або напишіть нам.